Ігор Терехов зустрівся з координаторкою системи ООН в Україні

10.07.2024 17:20   -
Ігор Терехов зустрівся з координаторкою системи ООН в Україні

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 10 липня, зустрівся з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун у зв’язку з завершенням її робочої місії. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Мер подякував Деніз Браун та її команді за співпрацю та дієву підтримку муніципальних ініціатив, комунальних підприємств та безпосередньо харківʼян під час війни. Він також зазначив, що завдяки цьому партнерству мешканці міста, в т. ч. внутрішні переселенці, протягом двох останніх років отримували матеріальну та фінансову допомогу, а в самому місті вдалося відновити чимало пошкоджених будинків.

Дякую усій вашій команді! Передусім за людяність та ставлення до людей. Щоразу, коли Харків потерпав від найсильніших обстрілів, ви всі були тут, з нами, на місцях прильотів. Розраховую на нашу подальшу співпрацю у питаннях відновлення житлових будинків та критичної інфраструктури, – зазначив Ігор Терехов. 

Своєю чергою Деніз Браун коротко підсумувала результати роботи команди ООН у Харкові та повідомила, що рівень допомоги місту в майбутньому зменшувати не планують. 

Ми реалізували багато програм саме в Харкові. Нам як представникам міжнародної спільноти дуже важливо завжди бути поряд з тими, хто потребує допомоги прямо тут і зараз, важливо особисто приїжджати на місця влучань, аби люди бачили і розуміли, що світу не байдуже, що відбувається в Україні, – підкреслила Деніз Браун.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.