Ігор Терехов звернувся до міст-побратимів Харкова

27.06.2024 08:47   -
Ігор Терехов звернувся до міст-побратимів Харкова

Міський голова Ігор Терехов звернувся до міст-побратимів Харкова, щоб висловити вдячність за допомогу, та закликав використати всі можливі механізми для припинення ударів країни-агресора по місту та області, передає Інфосіті.

Станом на сьогодні Харків має 32 міста-побратими. Від початку повномасштабної війни рф проти України вони надають Харкову суттєву допомогу. Від імені всіх харків’ян мер подякував очільникам і мешканцям міст-партнерів та закликав використати всі можливі механізми для припинення ударів країни-агресора по місту та області.

«Ми дуже хочемо відновити з вами повноцінні зв’язки, однак цьому заважає складна та небезпечна ситуація. Щодня Харків зазнає ракетних та авіаційних ударів з боку російських окупаційних військ, гинуть мирні люди, руйнуються дитячі садки, школи, університети, пам’ятки архітектури, комунальні об’єкти, підприємства. З початку повномасштабного вторгнення повітряна тривога в Харкові тривала більше 172 днів поспіль, 16 годин на добу. Я прошу задіяти всі можливі механізми для припинення ударів російських військ по Харкову та Харківській області, щоб зупинити знищення мирного населення та цивільної інфраструктури», – зазначив Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ