Італія передала музичні інструменти для харківського коледжу імені Б. Лятошинського

28.05.2024 10:31   -
Італія передала музичні інструменти для харківського коледжу імені Б. Лятошинського

Музичні інструменти, а саме: два цифрових піаніно, тромбон, тубу та валторну, зібрав муніципалітет Мілана. Незабаром їх доставлять до Харкова. Про це повідомляє Інфосіті.

Інструменти для Харківського музичного фахового коледжу ім. Б. М. Лятошинського, який постраждав від російських бомбардувань, Посольство Італійської Республіки в Україні напередодні передало представникам Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Для нас це символ солідарності Італії з Україною, жест підтримки від Італії. Наша солідарність виявляється також і в культурному секторі. Хотів би подякувати всім, хто був причетний до організації цього заходу», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні, Й. В. П’єр Франческо Дзадзо.

Він також додав, що цей проект був ініційований італійською асоціацією 4 Elements AssociAction. Таким чином вона хотіла продемонструвати солідарність з Україною та, зокрема, Харківським музичним фаховим коледжем ім. Б. М. Лятошинського, що сильно постраждав від російських бомбардувань.

Головною героїнею та амбасадоркою проекту є українська скрипалька Віра Литовченко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ