Юні харківські самбісти здобули 4 медалі чемпіонату світу (фото)

17.10.2024 13:48   -
Юні харківські самбісти здобули 4 медалі чемпіонату світу

Чемпіонат світу з самбо серед юнаків, кадетів та юніорів проходив на Кіпрі. Змагання зібрали майже 600 учасників із 30 країн, передає Інфосіті.

У складі збірної команди України спортсмени Харківської області вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Чемпіонкою світу стала Ксенія Кирильчук (вагова категорія до 50 кг). Усі свої поєдинки Ксенія виграла достроково та принесла України єдине “золото” в категорії кадети.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Срібні медалі здобули Данило Олексенко (вагова категорія до 46 кг) та Кіра Багмет (вагова категорія понад 72 кг).

Третє місце у вазі до 64 кг посів Богдан Остапенко.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті світу 3 золоті, 9 срібних та 17 бронзових медалей.