Юні спортсмени Харківщини вибороли нагороди чемпіонатів України з водного поло та плавання

27.06.2023 12:29   -

Додому з нагородами зі змагань на Дніпропетровщині та Полтавщині повернулися юні ватерполісти та плавці. Про це повідомляють Харьковские известия.

Так, харків’яни здобули першість на чемпіонаті України з водного поло серед юнаків 2007 року народження та молодше. Фінальні матчі ЧУ проходили з 22 по 25 червня в місті Кам’янське Дніпропетровської області

За підсумками чемпіонату збірна Харківської області посіла перше місце. Друге дісталося ватерполістам Закарпатської області, а бронзу здобули команда Львівського фахового коледжу спорту.

На чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який проходив з 23 по 25 червня в Полтаві, спортсмени Харківської області здобули срібну та бронзову медалі.

На дистанції 200 м брасом другий результат показав харків’янин Віталій Васильченко (2:39.94).

Харків’янка Валерія Берднікова посіла третє місце на дистанції 100 м брасом (1:22.43).