Харків готується встановити побратимські відносини з Альбукерке

29.06.2023 21:39   -
Харків готується встановити побратимські відносини з Альбукерке

Харківський міський голова Ігор Терехов та мер американського міста Альбукерке Тімоті Келлер сьогодні, 29 червня, в режимі онлайн підписали протокол про наміри встановлення між містами побратимських відносин. Про це повідомляють Харьковские известия.

У рамках зустрічі Тімоті Келлер зазначив, що Альбукерке готовий допомагати Харкову конкретними справами. Зокрема, планує відправити укомплектовану карету швидкої допомоги. Крім того, місто готове надавати допомогу у відновленні Харкова, а також реалізовувати спільні проєкти у сферах транспортної інфраструктури та соціального забезпечення.

«Наші відносини можуть стати унікальними, і стати прикладом для інших міст в Штатах. Міста-побратими повинні допомогати і отримувати допомогу саме в ті часи, коли вона потрібна.Тому Альбукерке буде робити кроки для реальної допомоги Харкову. Першім таким кроком стане наш подарунок Харкову – повністю укомплектована машина швидкої допомоги. Сподіваюся, що ми також знайдемо і інші ресурси, яких ви потребуєте. Ну, і головне – ми будемо з вами, коли почнеться відбудова міста. Ми будемо з вами, і допомагатимемо», – наголосив Тімоті Келлер.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що США зараз є основним партнером України у повномасштабній війні, і Харків покладає великі надії на співпрацю з Альбукерке.

«Ми дуже цінуємо ваше бажання допомогти Харкову в питаннях безпеки та відновлення нашої громади. Так, ми маємо спільні цінності, насамперед демократичні принципи. Наші міста орієнтуються на економічний добробут, інновації, розвиток підприємництва. Це напрямки, які ми хочемо поглиблювати, та будемо вдячні за вашу підтримку. Зрештою, це сприятиме налагодженню комунікації між жителями Харкова та Альбукерке», – зазначив Ігор Терехов.

Під час підписання протоколу про наміри в місті Альбукерке також були присутні представники української діаспори.

Меморандум про встановлення побратимських відносин сторони підпишуть у липні під час візиту американської делегації до Харкова.

Нагадаємо, що у Харкова вже є одне місто-партнер у США, – Цинциннаті (з 1989 року).

ОСТАННІ НОВИНИ