Харків’ян закликають бути обережними на новорічні свята

Місто Харків готове до будь-яких викликів, пов’язаних з агресією з боку рф, під час новорічних свят.
Про це сьогодні, 20 грудня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов, передає Інфосіті.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Мер Харкова зазначив, що, попри сподівання на спокійну святкову атмосферу, всі відповідні служби готові реагувати на загрози з боку ворога.
«Ми дуже хочемо, щоб свята пройшли спокійно. Але пам’ятаємо, як торік у цей період були влучання по готелю в центрі Харкова, по житловим будинкам. Тому на такі випадки у нас сформовані бригади швидкого реагування, працює Ситуаційний центр. Свята ніхто не скасовував, але я вчергове закликаю всіх харків’ян бути дуже обережними», – наголосив мер.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





