
Міська донорська акція «Збережи життя», присвячена Дню захисників та захисниць України, проходить з 14 по 25 вересня у Харкові. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Всі харків’яни, які протягом цього часу здадуть кров у Харківському обласному центрі служби крові, отримають подарунок від Управління у справах сім’ї та молоді. Для цього необхідно відправити довідку про донацію за посиланням.
Детальнішу інформацію про ініціативу можна знайти на офіційній сторінці Управління у справах сім’ї та молоді в «Instagram».
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові представили архітектурні рішення відновлення пошкоджених будинків
- Омбудсман Лубінець вимагає знизити прохідний бал НМТ зі 150 до 130
- Україна отримала 3,2 млрд євро першого траншу позики ЄС Ukraine Support Loan
- Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання
- У Харкові знизилися ціни на полуницю
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.