Харків’ян закликають здавати кров на донорство

У Харківському обласному центрі служби крові нестача всіх груп крові. Про це повідомляє Інфосіті.
Як повідомили у центрі, дефіцит крові стався після ворожої атаки на Харків 22 березня.
Здати кров можна за адресами:
- Клочківська, 366
пн-пт з 08:00 до 15:00,
кожну суботу з 08:00 до 13:00
- ТРЦ “Нікольський”, -1 поверх
вт, чт, сб — з 10:00 до 14:00
Попереднього запису немає. Просто беріть паспорт (Дія теж підходить) та ІПН і приходьте.
Телефон центру: 095 570 4766
ОСТАННІ НОВИНИ
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 17 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





