Харків’ян запрошують на роботу до комунальних підприємств

18.06.2024 08:48   -
Харків’ян запрошують на роботу до комунальних підприємств

Працівників шукають КП «Харківблагоустрій», СКП «Харківзеленбуд» та КО «Харківський зоопарк». Про це повідомляє Iнфосiтi.

КП «Харківблагоустрій» шукає:

  • майстрів у Київський, Шевченківський, Слобідський, Холодногірський райони;
  • робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями (є вакансії у всіх районах міста)
  • трактористів;
  • слюсарів-ремонтників автотракторної техніки.

Також на підприємстві триває набір на безоплатне навчання на тракториста з подальшим обов’язковим працевлаштуванням. Підприємство працевлаштовує людей з інвалідністю другої та третьої групи.

З питань працевлаштування звертайтеся за тел.: (066) 800-20-28 (пн-пт з 9:00-16:00) або за адресою: м. Харків, вул. Шатилівська, 4 (метро – станція ‘’Наукова’’).

СКП «Харківзеленбуд» має вакансії секретаря, бухгалтера з нарахування заробітної плати, будівельника, слюсаря-сантехніка та слюсаря з ремонту автотранспортних засобів.
Підприємство пропонує офіційне працевлаштування, соціальні гарантії та своєчасну оплату праці.
Подробиці – за тел.: (057) 725-02-84.

КО «Харківський зоопарк» шукає заступника завідувача відділу зоологічної частини (рептилії/великі крокодили/та амфібії). Освіта має бути вища (магістр) відповідного профілю (біологічна, зооінженерна, ветеринарна). Бажано мати досвід роботи.

Є додаткова відпустка, надається спецодяг та весь необхідний інвентар. Графік роботи: повний робочий день (5 робочих, 2 вихідних серед тижня).

Якщо це робота Вашої мрії, телефонуйте 099-438-28-40, Ольга. Важливо! Дзвінки приймаються виключно на телефон з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00. Дзвінки на Viber, Telegram, WhatsApp не примаються.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ