Харків’ян запрошують на відкритий тренінг зі стресостійкості

20.06.2024 16:18   -
Харків’ян запрошують на тренінг зі стресостійкості - Гончаренко центр

21 червня у Харкові на базі освітньо-культурного Гончаренко центру проведуть безоплатний тренінг з психологічної стійкості для дорослих, повідомляє Iнфосiтi.

Учасникам розкажуть про техніки саморегуляції та релаксації, а також про методи емоційної підтримки близьких та дітей.

Як зазначає директорка простору Світлана Ісаєва, тренінг буде корисний всім дорослим — адже тема стосуватиметься відновлення ментального здоров’я та психологічної стійкості в умовах війни.

«Дбати про своє ментальне здоров’я у стресовий період складно, до того ж далеко не всі можуть звернутися по допомогу до професіоналів. Аби розповісти людям, як підтримати свій ментальний ресурс та долати стрес, ми проведемо відкритий тренінг», — зазначають у просторі.

Тренінг допоможе знайти відповіді на актуальні питання, що стосуються ментального стану та боротьби зі стресом, зокрема:

  • Як навчитися підтримувати себе? Говоритимуть про прості техніки саморегуляції та релаксації, практичні вправи для зниження стресу та збереження спокою у складні моменти
  • Поради для батьків: як допомогти дитині у ці часи? Розкажуть, як розпізнати стрес у дітей, створити безпечну атмосферу вдома та про методи емоційної підтримки для дітей
  • Як говорити з рідними та друзями про війну? Поділяться порадами, як комунікувати конструктивно та уникати конфліктів під час обговорення складних тем

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 21 червня, за адресою: вул. Шевченка, 146 (Гончаренко Центр Харків). Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ