Харків’янам нагадали способи передачі показань лічильника газу

Щомісяця з 1 по 5 число необхідно передавати показання лічильників газу. Про це повiдомляє Iнфосiтi із посиланням на Харківську міську філію «Газмережі».
Передати показання можна будь-яким зручним способом:
- Особистий кабінет на сайті «Газмережі» my.grmu.com.ua
- Натисніть «Внести показання» на головній сторінці кабінету.
Якщо ви ще не зареєструвалися:
- На сайті «Газмережі» оберіть Особистий кабінет → Натисніть «Зареєструватися» → Оберіть філію «Харківська міська філія» → Введіть свій особовий рахунок у форматі 131XXXXXXX → Введіть перші три літери прізвища власника рахунку → Далі слідуйте підказкам меню реєстрації.
Контакт-центр за телефонами: 066-300-2-888, 098-300-2-888, 093-300-2-888.
Навіть якщо ви тимчасово не проживаєте вдома або не споживаєте газ, все одно зафіксуйте останні показання лічильника та щомісяця передавайте їх до Харківської міської філії «Газмережі». Своєчасна передача показань – ваші коректні нарахування,- йдеться у повідомленні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту
- Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
- Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
- Конференція з відновлення України у Гданську вже дала суттєві результати
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





