
Каміла Конотоп здобула звання абсолютної чемпіонки Європи з важкої атлетики на змаганнях у Софії (Болгарія). Про це повідомляє Інфосіті.
Спортсменка Харківської області здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кг.
Каміла Конотоп стала переможницею у ривку з результатом 105 кг та у поштовху з результатом 125 кг. Набравши у сумі двоборства 230 кг, вона стала чемпіонкою Європи у своїй ваговій категорії.
Нагадаємо, що минулого року на чемпіонаті Європи Каміла також стала абсолютною чемпіонкою.
Також зазначимо, що на цьогорічному чемпіонаті Європи з важкої атлетики харків’янин Петро Заліпський став срібним призером у ривку у вазі до 61 кг.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”