Харків’янка Марина Килипко виграла Кубок України зі стрибків з жердиною

Харківська легкоатлетка з найкращим результатом за чотири роки перемогла на Кубку України зі стрибків з жердиною. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Марина Килипко — фіналістка Олімпіади-2020 у жіночих стрибках з жердиною, завершила змагання у Токіо на п’ятому місці. Тоді харків’янка показала результат 4.50 метрів, який змогла повторити лише через чотири роки на Кубку України.
З результатом 4.50 м Килипко стала переможницею Кубка України. Найближчу переслідувачку — Тетяну Гамору — вона випередила на 60 см.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Кубок України зі стрибків з жердиною. Жінки:
1 місце – Марина Килипко (Харківська обл.) – 4.50 м.
2 місце – Тетяна Гамора (Харківська обл.) – 3.90 м.
3 місце – Кристина Пенська (м. Київ) – 3.80 м.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





