Харків’янка Самуляк виграла срібло на ЧЄ з важкої атлетики

15 лютого харківська спортсменка посіла друге місце на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який зараз проходить у столиці Болгарії Софії. Про це повідомляє Інфосіті.
Світлана Самуляк, вихованка Заслужених тренерів України Валерія та Артема Нікуліних, виступала в ваговій категорії до 64 кг.
Спортсменка виборола золоту нагороду в ривку з результатом 101 кг, бронзову медаль у поштовху (118 кг) та в підсумку за сумою двоборства (219 кг) посіла на чемпіонаті друге місце.
До чемпіонського звання Світлані Самуляк не вистачило 1 кг. Вага 220 кг підкорилася Ганні Давидовій з Вінницької області, яка і стала чемпіонкою Європи.
Нагадаємо, що днем раніше харків’янка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 59 кг. Крім того, на рахунку харківських важкоатлетів ще є срібна нагорода, яку в ваговій категорії до 61 кг серед чоловіків у ривку здобув Павло Заліпський.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





