Харків’янка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з велоспорту (фото)

У португальській Анадії завершився чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів. Про це повідомляють Харьковские известия.
В останній змагальний день, 16 липня, на континентальний п’єдестал піднялася 20-річна харківська велосипедистка Алла Білецька.
Підопічна заслужених тренерів України Сергія Теліцина та Марії Зарванської, а також Сергія Трофімова посіла третє місце в кейрині в молодіжній категорії U-23.
У головному заїзді Білецька пропустила на фінішній прямій німецьку спортсменку Клару Шнайдер та Вероніку Яборнікову з Чехії, програвши їм лічені долі секунди. У боротьбі за бронзу харків’янка випередила у фіналі двох суперниць з Великої Британії та одну – з Франції.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Відзначається, що загалом спортсменки збірної України вибороли на цьогорічному ЧЄ серед молоді та юніорів одну золоту та дві бронзові нагороди.
Перемогу в юніорському спринті одержала львів’янка Кароліна Келюх, а ще одну бронзову медаль українській збірній принесла Тетяна Ященко з Житомира, яка замкнула ТОП-3 в молодіжній гонці по очкам.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





