Харків’янка стала найуспішнішою спортсменкою ЧС з парабіатлону (фото)

13.03.2024 15:00   -
Харків'янка Ляшенко злобула 4 нагороди ЧС з парабіатлону

Чемпіонат світу-2024 з парабіатлону проходив у канадському місті Принс-Джорджі. Про це повідомляє Iнфосiтi.

На цій світовій першості Україну представили 24 біатлоністи та вісім гайдів, які супроводжували атлетів з порушеннями зору. Спортсмени змагалися в трьох класах: стоячи, сидячи та з порушеннями зору.

Упродовж змагань українці” завоювали двадцять нагород (8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових) та посіли перше місце в медальному заліку.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Найуспішнішою біатлоністкою чемпіонаті світу стала Людмила Ляшенко, яка завоювала чотири нагороди: три “золота” й одне “срібло”. Харківʼянка здобула титули чемпіонки світу в спринті, індивідуальній гонці й команді, а також посіла другу сходинку в спринт-персьюті.

Статус топмедалістки турніру — як серед жінок, так і серед чоловіків — Ляшенко розділила з німкенею Лінн Кацмаєр, яка також виграла три “золота” (в особистих гонках) і “срібло” (у команді).