Харків’янки здобули «золото» та «бронзу» третього етапу Кубка світу з артистичного плавання (фото)

03.06.2024 12:42   -
Перемога харків'янок на Кубку світу з артистичного плавання

Змагання відбулися з 31 травня по 2 червня у Канаді. Збірна України перемогла в акробатичній групі, у довільному дуеті успішно виступили сестри Алексіїви, передає Інфосіті.

За свій виступ в акробатичній групі спортсменки Харківської області Іванна Бурба, Амелія Волинська, Марія Здоровцова, Аліса Кулик, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, а також киянки Олександра Горецька та Єлизавета Лимар отримали 244.4834 бала. Друге місце посіли представниці Китаю (242.6500 бала), а третє спортсменки з Канади (236.3034 бала).

Окрім Горецької, Овчиннікової та Тищенко цей старт став дебютним для дівчат на дорослих змаганнях.

В свою чергу, харків’янки Владислава і Марина Алексіїви здобули «бронзу» в довільному дуеті, отримавши від суддів 242.1772 бала. Перевершити виступ українок змогли лише спортсменки з Канади (246.5501 бала) та Японії (253.7730 бала).

“Ми щасливі, що вже другий етап поспіль, виборюємо медалі Кубка світу та піднімаємо наш синьо-жовтий прапор на престижному старті.

Дякуємо всім, хто в нас вірив, нашому президенту Федерації Ігорю Лисову, головному тренеру збірної Світлані Саідовій, нашому особистому тренеру Олесі Зайцевій, всій команді, яка працювала на спільний результат та безумовно нашій родині.
Свою бронзову нагороду хочемо присвятити рідному Харкову, який щоденно зазнає бомбардування російськими військами і просто стирається з лиця землі. І ця медаль, нехай стане невеличкою розрадою і надихне, як і нас, ніколи не здаватися!” – зазначили спортсменки.

Для сестер Алексіївих це друга в цьому сезоні медаль на етапах Кубка світу. Нагадаємо, що на етапі в Парижі вони стали срібними призерками. Завдяки цим нагородам Владислава та Марина з п’ятим результатом увійшли до числа дванадцяти найкращих дуетів та змагатимуться у Суперфіналі Кубка світу, який з 5 по 7 липня відбудеться в угорському Будапешті.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.