Харків’яни оберуть локацію для будівництва безпечного простору, — Ігор Терехов

Про це сьогодні, 15 серпня, в національному телемарафоні наголосив міський голова Ігор Терехов, повідомляє Інфосіті.
Очільник Харкова, зокрема, наголосив, що сьогодні міська влада підписуватиме декларацію з НАЗК. Це надасть змогу громадськості бачити, які тендери проводяться, що саме замовляє влада, і відповідно впливати на ці чи інші рішення. Це довів приклад з тендером на проєктування безпечного багатофункціонального центру.
«Ті керівники, що оголосили цей тендер, не довели свою позицію до суспільства, щодо технічного завдання, тому я вирішив цей тендер відмінити», – розповів мер.
За інформацією міського голови, цей тендер оголосять лише після ретельного аналізу технічного завдання, яке відповідатиме викликам воєнного часу.
«Цей простір потрібно збудувати під землею, і ми разом з громадськістю вирішимо, на якому місці він буде побудований. Це підземне укриття дуже важливе для міста Харкова. Технічне завдання буде ретельно проаналізоване, і тільки тоді оголосимо тендер на його проєктування, а потім – будівництво», – зазначив Ігор Терехов.
Нагадаємо, створити такий безпечний простір у Харкові міській владі доручило керівництво держави. Втім, тендер на проект забудови багатофункціонального центру в районі Саржиного яру було скасовано.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





