
З нагоди Дня Конституції Президент України Володимир Зеленський відзначив громадян державними нагородами та почесними званнями. Повідомляє Інфосіті.
Президент привітав:
- заступницю начальника Харківської ОВА Віту Ковальську з нагородженням орденом княгині Ольги ІІІ ступеня;
- начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву — орденом княгині Ольги І ступеня;
- професора ХНУ імені В. Н. Каразіна Віля Бакірова та головного інженера регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа Прокоп’єва — орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
- викладача Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Артема Вусика — «Заслужений діяч мистецтв України»;
- ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Юрія Бойчука та ректора Українського державного університету залізничного транспорту Сергія Панченка — «Заслужений діяч науки і техніки України»;
- радника ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Володимира Величка — «Заслужений економіст України»;
- директорку Дергачівської центральної районної лікарні Світлану Бережну та лікарку Харківської міської багатопрофільної лікарні № 18 Марину Курінну — «Заслужений лікар України»;
- завідувача лабораторії Навчально-наукового інституту № 2 ХНУВС Костянтина Бугайчука та завідувачку кафедри Державного біотехнологічного університету Вікторію Гросул — «Заслужений працівник освіти України».
Дякую кожному і кожній за професіоналізм, відповідальність і відданість своїй справі. Завдяки таким людям Харківщина вистояла, працює й продовжує зміцнювати Україну, – сказав Президент.