Харків’яни отримали майже 550 млн грн за програмою “єВідновлення”
Жителі Харкова продовжують отримувати виплати на ремонти своїх домівок, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів. Про це повідомляє Iнфосiтi з посиланням на Харківського міського голову Ігоря Терехова.
Станом на 12 травня містянам нараховано майже 550 млн грн на ремонт житла.
За словами Ігоря Терехова, ці виплати отримали близько 7 тисяч сімей.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, в рамках програми «єВідновлення» харків’яни продовжують отримувати сертифікати за знищене житло. Так, для жителів вже сформовані 132 сертифікати на загальну суму 112 млн грн.
Також мер зазначив, що, попри посилення обстрілів, у Харкові триває відбудова зруйнованого житла, оскільки без даху над головою залишилося понад 150 тисяч харків’ян.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області зловмисник викрав із сейфа майже 600 тисяч гривень (фото)
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





