
Енергоспоживання сьогодні, 11 серпня, станом на 9:30 зросло на 6,8% у порівнянні з аналогічним часом минулого робочого дня – п’ятниці. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Це пов’язано з хмарною погодою та дощем, які знизили ефективність побутових сонячних електростанцій, через що зросло навантаження на загальну мережу.
Зараз особливо важливо економити електроенергію у вечірні години з 17:00 до 22:00 – варто уникати одночасного ввімкнення потужних приладів.
Українська енергосистема продовжує відновлюватися після масованих ракетно-дронових атак. На енергетичних об’єктах тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Через негоду – грозу та сильний вітер – на ранок знеструмлено 111 населених пунктів у семи областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання. Очікується, що до кінця доби всі будуть підключені.
Ситуація в енергосистемі може змінюватись, тому слідкуйте за оновленнями на сайтах та сторінках обленерго у соцмережах.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.