
20 червня в Ірпені відбувся другий вечір боксу Української ліги боксу ветеранів бойових дій. Про це повідомляє Iнфосiтi.
У межах турніру відбулося 8 поєдинків. Головною подією вечора став бій за пояс чемпіона України серед ветеранів.
Так, новим чемпіоном став В’ячеслав «Білка» Кут’їн — ветеран та колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ, спортсмен команди «Незламний Харків», який здобув перемогу над Олексієм «Гіжи» Колісніченком.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Результати турніру:
- Руслан «Кабан» Мерзлий переміг В’ячеслава «Джона» Іващука;
- Дмитро «Матроскін» Попов переміг Володимира «Фізрука» Волинця;
- Володимир «Кіпіш» Саєнко переміг Олександра «Мамона» Мамонтова;
- Артем «Грізлі» Хребет переміг Сергія «Хуча» Харченка;
- Руслан «Мамай» Єрьоменко переміг Петра «Київ» Печерного;
- Юрій «Тихий» Кравчук переміг Олексія «Пєлю» Неровню;
- Денис «Сідий» Бондаренко переміг Олексія «Білого» Біленького.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)