Харків поступово відновлюється та готується до опалювального сезону, — Терехов

20.06.2024 11:24   -
Харків відновлюється та готується до опалювального сезону, — Терехов

У Харкові безперервно працюють над відновленням пошкоджених будинків та об’єктів інфраструктури. Також триває підготовка до опалювального сезону, передає Інфосіті.

Як повідомив сьогодні, 20 червня, в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов, через обсяги руйнацій одразу відновити все, що пошкодив російський агресор, неможливо. До того ж ворог чи не щодня продовжує тероризувати харків’ян. Так, напередодні росіяни атакували Харків трьома авіабомбами, внаслідок чого постраждали двоє жінок і були пошкоджені дитячий табір та житловий будинок.

«Усунути всі руйнації одразу неможливо, адже пошкоджень зазнали понад 9 тис. будівель. На їх відновлення необхідні колосальні кошти та величезний людський ресурс», – зазначив мер.

У місті триває підготовка до опалювального сезону. За словами мера, для відновлення енергетичного сектору та закупівлі необхідного обладнання Харків отримає від ЄБРР кредит у 25 млн євро. Крім того, грант у 47 млн євро на ці потреби місту виділить Світовий банк.

«Нам дуже серйозно допомагає USAID, яке теж закупляє для нас енергетичні установки. Залучаємо і кошти міського бюджету. Крім того, 2 млрд грн на підготовку Харкова до опалювального сезону виділив Кабмін», – підкреслив Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ