
У шведському місті Еребру 21 листопада пройшов муніципальний форум, присвячений кризовому управлінню, тотальній обороні, психологічному захисту та комунікації в громадах. Повідомляє Інфосіті
У заході взяли участь представники муніципалітетів та комунальних підприємств. Міський голова Ігор Терехов долучився до форуму у форматі відеозвернення, в якому розповів учасникам про поточну ситуацію в Харкові.
У свою чергу мер Еребру Джон Йоханссон висловив підтримку Харкову та зазначив, що досвід міста у сфері стійкості та управління кризами є цікавим для шведських колег.
У Департаменті міжнародного співробітництва зазначили, що зараз Еребру та Харків працюють над зміцненням партнерських відносин, оскільки така співпраця має великий багатовекторний потенціал.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 22 червня
- У Харкові пройшли випускні вечори (фоторепортаж)
- У Харкові відкрилася виставка «Камуфляж — новий рожевий» (фото)
- У Харкові оперативники затримали чоловіка за зухвалий напад на людей
- Поліцейські Берестинщини оперативно розшукали зниклу неповнолітню
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.