
Фахівці КСП «Харківміськліфт» за минулий тиждень відпрацювали понад 800 звернень громадян. Про це повідомляють Харьковские известия.
218 заявок харків’ян стосувалися роботи ліфтів та 594 заявки – внутрішньобудинкових електромереж.
Як повідомили на підприємстві, завдяки щоденній праці електромеханіків станом на 12 січня у житлових будинках Харкова працюють 6 572 ліфти.
Також комунальники щодня відновлюють роботу ліфтів, які перебувають у тривалому простої. Зокрема, після завершення ремонтно-відновлювальних робіт протягом тижня фахівці запустили 6 ліфтів.
Крім того, щоденно за графіками електромонтери виконують технічне обслуговування внутрішньобудинкових електромереж понад 7,9 тис. будинків. Так, комунальники здійснюють огляд та профілактичний ремонт електроустаткування, замінюють обладнання, що вийшло з ладу тощо.
Зокрема, у 2022 році фахівці підприємства відновили освітлення підвальних приміщень та укриттів, а також налагодили роботу внутрішньобудинкових електромереж, які було пошкоджено внаслідок бойових дій, за 71 адресою.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині припинили реалізацію контрафактної продукції
- У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)
- Комунальники прозвітували про поточний ремонт доріг у Харкові (фото)
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Нацгвардійці після СЗЧ можуть обрати нову військову частину через Армія+