
Рівненщина передала Харківській області понад 300 генераторів, більш ніж 30 портативних зарядних станцій та павербанки. Про це повідомляє Iнфосiтi.
«Також передаємо потужний генератор на 1,4 МВт, який може забезпечити необхідною електроенергією величезне підприємство, або ж невеликий мікрорайон. Доєднуємося Рівненщиною до допомоги Харківщині», – зазначив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував за надану допомогу.
«Сьогодні Харківщина потребує альтернативних джерел електроенергії. Кожен генератор в нинішній ситуації на Харківщині має велику цінність і буде використаний за призначенням», – відзначив Олег Синєгубов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)