Харківська вчителька увійшла до ТОП-50 найкращих вчителів світу

29.09.2023 16:59   -
Вчителька з Харкова увійшла до ТОП-50 найкращих вчителів світу

До ТОП-50 найкращих вчителів планети Global Teacher Prize 2023 увійшли двоє українців. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Hromadske.

Найкращими вчителями планети стали фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 Людмила Таболіна та переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков. Обидва вчителі викладають українську мову та літературу.

Людмила Таболіна – вчителька з Харкова, але наразі викладає в київському ліцеї. До того, як у Харкові відновили роботу громадського транспорту, вона чотири місяці ходила пішки 11 кілометрів на роботу і назад під звуки вибухів через численні блокпости.

«Свої емоції зараз я можу описати одним словом — відданість. Відданість собі, освіті, вчителям та Україні. Моя місія — аби Україна не стала одним із рядків у стрічці новин світу. Я буду продовжувати пишатися нашими освітянами та популяризувати наші освітні підходи, де б я не була», — ділиться своїми емоціями Людмила.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Артур Пройдаков народився у Стаханові (нині Кадіївка) Луганської області, яка з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією.

Global Teacher Prize зауважує, що Артур ріс у регіоні, де російська мова поширилася через довготривалу політику русифікації, яка обмежувала українську культуру. Але завдяки власній шкільній вчительці, яка донесла до нього красу української мови, Продайков почав слухати українськомовну музику і більше читати українські книжки.

«Це важливий сигнал на весь світ, що вчителі України продовжують працювати попри війну. Тому це не лише моє досягнення, але й знак уваги до всіх українських вчителів. Подяка захисникам і захисницям України.

Ми, учителі, можемо працювати тільки завдяки їхній звитязі, їхній мужності та їхній щоденній роботі», — прокоментував Артур.

ОСТАННІ НОВИНИ