Харківське видавництво надрукує третій наклад щоденника окупації Вакуленка

06.10.2023 15:45   -
Щоденник окупації Вакуленка вийде третім накладом

В жовтні видавництво Vivat планує запустити в роботу третій наклад книжки Володимира Вакуленка – К. “Я перетворююсь… Щоденник окупації. Вибрані вірші”. Про це повідомляє Інфосіті.

Перший наклад книжки Володимира Вакуленка – К. “Я перетворююсь… Щоденник окупації. Вибрані вірші” — 1500 примірників — розійшовся за 3 тижні. Другий наклад становив 2600 книжок і станом на зараз майже весь проданий. В жовтні видавництво Vivat планує запустити в роботу третій наклад у розмірі 3100 примірників.

Всі кошти від продажу першого накладу (241 780 гривень) передані родині письменника. Крім того, від продажу другого накладу Vivat передасть родині 15%.

“Надзвичайно важливо, що ця книжка викликала суспільний інтерес. Як і “Справа Василя Стуса”, упорядником якої був Вахтанг Кіпіані, щоденник Володимира Вакуленка “Я перетворююсь…” — це книжки, що демонструють наше прагнення боротися за свободу та справедливість, нашу силу протистояти спробам винищити українську культуру”, — наголосила генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова.

Незабаром “Я перетворююсь…” буде перекладено іншими мовами, зокрема, польською та французькою. Видавництво також веде переговори з видавцями в Німеччині.

Довідка. Володимир Вакуленко-К. — письменник, активіст та волонтер, що був викрадений у березні 2022 року під час окупації Ізюмщини російськими військовими. 28 листопада 2022 року ДНК-експертиза підтвердила, що тіло, яке знайшли в могилі №319 в ізюмському лісі, належало Володимиру. Після звільнення Ізюмщини від окупантів щоденник Володимира знайшли його батько та письменниця Вікторія Амеліна. Оригінали записів зберігаються у Харківському літературному музеї. Володимир Вакуленко — автор 13 книжок, лауреат літературних премій “Срібний тризуб” (2011), “Золотий тризуб” (2011), Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка (2012), Всеукраїнського конкурсу імені Леся Мартовича (2014), Міжнародного конкурсу “Коронація слова” (2014). Посмертно отримав нагороду Prix Voltaire Special Award 2023 від Міжнародної асоціації видавців.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.