
АТ “Харківобленерго” отримало чергову допомогу для відновлення пошкодженого окупантами енергетичного обладнання. Про це повідомляють Харьковские известия.
Допомогу передали завдяки пану Ольгерду Рзешицькому, голові фундації DOBRY CZŁOWIEK та Благодійному фонду “Янголи миру”.
Три трансформатори проїхали через всю Європу від шведських колег Tidaholms Energi за підтримки першого заступника Харківської районної державної адміністрації Володимира Усова та депутата Харківської районної ради Андрія Андреєва.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.