
Фахівці АТ “Харківобленерго” відновили електропостачання у селі Волвенкове Ізюмського району. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як розповів начальник Балаклійського РЕМ Олексій Вишняков, село Волвенкове залишалося знеструмленим з березня 2022 року.
“Працювали декілька тижнів. Відновили високовольтну лінію 10 кВ, відремонтували три підстанції. Зараз вже понад 50% села – зі світлом. Всього тут 75 точок обліку. Відновлювальні роботи продовжуються”, – зазначив Олексій Вишняков.
За його словами, це єдиний населений пункт у Балаклійській громаді, що залишався повністю знеструмленим. Найближчим часом до електропостачання підключать усіх місцевих жителів
ОСТАННІ НОВИНИ
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.