Харківські енергетики відновили електропостачання понад 6 тисячам споживачів (фото)

Станом на 14:00 23 січня енергетики повернули світло 6,3 тисячам споживачам, які залишились без електроенергії внаслідок вранішніх обстрілів у Харкові. Про це повідомляє Інфосіті.
Фахівці АТ “Харківобленерго” ведуть роботи з усунення пошкоджень, але ситуація ускладнена тим, що частину енергетичного обладнання завалено будматеріалами зі зруйнованих будівель.
“Ставимо завдання до кінця дня заживити всіх споживачів, а також відновити електропостачання однієї з двох котелень на Північній Салтівці, що були знеструмлені через обстріл. Одну котельню вже підключили”, – зазначив начальник Центрального району електричних мереж Сергій Гасюк.
Енергетики намагаються якомога швидше відновити мережі, аби дати можливість запустити в роботу котельні для подачі тепла населенню. Без світла перебувають 883 побутових та 122 юридичних абоненти.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.



ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





