Харківські енергетики відновили електропостачання у селі Українка (фото)

06.10.2023 09:37   -
Харківські енергетики відновили світло у селі Українка

Фахівці АТ “Харківобленерго” відновили електропостачання у селі Українка Чугуївського району. Про це повідомляє Інфосіті.

Світло у селі Українка зникло на початку повномасштабного вторгнення рф. Наразі енергетики закінчують роботи і незабаром заживлять усіх споживачів.

Як повідомив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам, через інтенсивні обстріли електромережі у селі Українка постраждали на 70-90%. Внаслідок цього були зруйновані опори, перебиті дроти, пошкоджений трансформатор.

«За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова продовжуємо працювати над відновленням електропостачання на деокупованих територіях. Так, у селі Українка спочатку енергетики відремонтували одну лінію електропередачі та заживили першу частину села. Потім перейшли на більш складну ділянку, де треба було відремонтувати високовольтну лінію 10 кВ та пошкоджену підстанцію, щоб заживити ще 66 споживачів», – зазначив Михайло Харнам.

Він додав, що територія села була дуже щільно замінована. Також після дозволу саперів енергетики планують розпочати роботи у селі Рубіжне. Загалом у Вовчанській громаді відновлено світло у 80% населених пунктів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ