Харківські юніори вибороли “бронзу” на чемпіонаті України з біатлону

З 6 по 11 серпня у селі Яворів Львівської області пройшов чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
У складі збірної команди Харківської області Кіріл Замурей, Ярослав Гаркуша, Нікіта Солодовник та Андрій Фірцович вибороли бронзову нагороду в естафетній гонці.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині викрили схему постачання неякісного вугілля для навчальних закладів
- У Харкові можуть з’явитися антидронові сітки
- У трьох районах Харкова завтра не буде води: адреси
- У Харкові обговорили розширення метрошкіл за підтримки ЮНІСЕФ
- Мешканку Вовчанська підозрюють у колабораціонізмі
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





