Харківські юніори вибороли “бронзу” на чемпіонаті України з біатлону

З 6 по 11 серпня у селі Яворів Львівської області пройшов чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
У складі збірної команди Харківської області Кіріл Замурей, Ярослав Гаркуша, Нікіта Солодовник та Андрій Фірцович вибороли бронзову нагороду в естафетній гонці.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





