Харківські комунальники фіксують випадки незаконного викидання відходів (фото)

12.10.2023 14:38   -
У Харкові фіксують випадки незаконного викидання відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує боротися з порушниками Правил благоустрою у місті Харкові. Про це повідомляє Інфосіті.

Як повідомили в КВПВ, з початку 2023 року відділ контролю підприємства зафіксував 52 випадки незаконного викидання великогабаритних побутових відходів.

Працівники відділу провели роз’яснювальні бесіди з 30 порушниками, за результатами яких уклали договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами, а завдані підприємству збитки – відшкодовані.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко нагадав підприємцям про необхідність укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами та про адміністративну відповідальність за викидання відходів у не призначених для цього місцях.

«Матеріали з доказами надсилаються до адміністративної комісії міста, яка ухвалює рішення про накладання штрафу на правопорушника. У разі несплати штрафу для примусового стягнення матеріали направляються до виконавчої служби, і в процесі здійснення виконавчого провадження блокується банківський рахунок порушника», – повідомив Олексій Артикуленко.

Викидання побутових відходів у не відведених для цього місцях карається штрафом у розмірі від 340 до 1,7 тис. грн.

Також Олексій Артикуленко нагадав водіям про необхідність дотримуватися правил паркування, щоб не заважати проїзду спецтранспорту.

ОСТАННІ НОВИНИ