Харківські комунальники контролюють системи водовідведення (фото)

14.12.2023 14:51   -
Харківські комунальники контролюють системи водовідведення

З початку року бригади КП «Харківводоканал» провели профілактичне чищення 29 км каналізаційних мереж у Немишлянському районі. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Також комунальники капітально відновили 49 колодязів із заміною люків та плит перекриття.

Як повідомив начальник дільниці Максим Денисенко, своєчасно та в повному обсязі провели заходи щодо підготовки об’єктів водовідведення до експлуатації в осінньо-зимовий період, але продовжуємо системні профілактичні огляди та прочищення трубопроводів.

«Оперативно реагуємо на всі заявки споживачів, щоб не допускати аварійних ситуацій на мережах та у колодязях. За поточний тиждень, лише за заявками мешканців, усунули 20 засорів. Зазначу, що є вулиці та ділянки, де закупорки та позаштатні ситуації виникають регулярно, часто це місця розташування соціальних об’єктів та гуртожитків, саме їх прочищаємо планово та насамперед. Вологі серветки, ганчірки, предмети гігієни та побутове сміття – все це постійно витягуємо із системи стоків. У зимовий час однією з причин засмічення каналізації стають жирові відкладення на стінках труб, що ускладнює прохідність, через що і виникають закупорки», – підкреслив Максим Денисенко.

З початку 2023 року в Харкові прочистили понад 255 км каналізаційних систем.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ