
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» повторно ліквідувало несанкціоноване звалище на вулиці Петросова, 62 у Харкові. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили на підприємстві, будівельні відходи та інший мотлох були викинуті в тому ж місці, що й наприкінці квітня.
За зверненням місцевих мешканців комунальники прибрали звалище.
«Вкотре хочу нагадати про адміністративну відповідальність за незаконне викидання сміття та штрафні санкції, які стосуються не лише підприємців, а й звичайних громадян. Ми вдячні жителям та громадським активістам, які допомагають нам підтримувати вулиці та двори у належному санітарному стані. Харків’яни можуть інформувати про такі звалища не лише нас, а й повідомляти в поліцію про подібні випадки у момент їх скоєння», – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ворог вдарив по прифронтовому селу на Харківщині: сталася пожежа (фото)
- На Харківщині викрили схему постачання неякісного вугілля для навчальних закладів
- У Харкові можуть з’явитися антидронові сітки
- У трьох районах Харкова завтра не буде води: адреси
- У Харкові обговорили розширення метрошкіл за підтримки ЮНІСЕФ
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.