Харківські комунальники продовжують відновлювати вуличні колонки

11.10.2023 15:47   -
У Харкові продовжують відновлювати вуличні колонки

Бригади комплексу «Харківводопостачання» у 2023 році упорядкували 1447 водорозбірних колонок у всіх районах міста. Про це повідомляє Інфосіті.

Зокрема, 422 колонки комунальники відреставрували у Новобаварському районі, 262 – у Холодногірському, 259 – у Основ’янському. Лише за минулий тиждень було відновлено 50 колонок.

Як повідомив начальник Новобаварської районної служби Євген Сальков, ремонту вуличних колонок в умовах воєнного часу приділяється підвищена увага.

«Реставрація колонок – один із напрямків у програмі створення джерел альтернативного забезпечення водою харків’ян. Підсилили увагу до цього напряму, оскільки розуміємо, що воєнні дії не закінчились. І ворожі обстріли й надалі будуть спрямовані на ураження енергетичних об’єктів, а це спричинить тимчасові перебої у роботі насосних станцій. У рамках ремонтної кампанії враховуємо та упорядковуємо усі міські колонки. Крім того, на підприємстві налагоджено виготовлення всіх необхідних деталей для відновлення вузлів вуличних колонок», – зазначив Євген Сальков.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

При виявленні непрацюючих водорозбірних колонок жителів Харкова просять повідомляти адресу до диспетчерської служби за телефоном – 15-33.

Також начальник районної служби нагадав харків’янам про дбайливе ставлення до водорозбірних колонок, особливо зараз, коли вони стали альтернативними способами набрати води.

ОСТАННІ НОВИНИ