Харківські комунальники приводять до ладу зони відпочинку

Працівники КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Харкова» за минулий тиждень прибрали понад 117 га території зон відпочинку. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
За даними пресслужби міськради, комунальники вивезли понад 14 куб. м. сміття та великогабаритних відходів, обрізали 35 дерев і зібрали 120 куб. м гілок.
Загалом комунальники прибрали понад 117 га території зон відпочинку, привели до ладу 11 дитячих і спортивних майданчиків, а також три майданчики для вигулу собак.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





