Харківські комунальники усунули 29 дефектів на мережах теплопостачання

Працівники КП «Харківські теплові мережі» за два дні усунули 29 дефектів на внутрішньоквартальних мережах центрального опалення та гарячого водопостачання. Про це повідомляють Харьковские известия.
Також у Теплових мережах закрили понад 600 заявок громадян, які надійшли через службу “1562” та кол-центр (341-41-40).
Відучора, 28 березня, в місті припинена дія графіків дискретного регулювання опалення. Втім працівники котелень ретельно стежать за гідравлічними режимами та температурою теплоносія, щоб не допускати перегріву у квартирах харків’ян.
Комунальники ізолюють трубопроводи, шукають та усувають дефекти на будинкових мережах, встановлюють автоматичні розповітрюівачі.
На всіх філіях підприємства також тривають роботи з прибирання території.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





