Харківські комунальники замінили 13,9 км внутрішньобудинкових систем (фото)

04.08.2023 14:21   -
У Харкові замінили 13.9 км внутрішньобудинкових систем

З початку року ремонтні бригади КП “Харківводоканал” замінили 13,960 км комунікацій у рамках підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, значні обсяги робіт комунальники виконали у 340 будинках комунальної форми власності, а технічними оглядами охопили понад 4000 будинків із 6240.

«Заходи щодо підготовки нашого житлового фонду до опалювального періоду ведемо планово. І взяті зобов’язання – своєчасно провести огляд усіх будинків, обов’язково здійснимо. Але крім реконструкцій та ремонтів продовжуємо підключення наших послуг у зруйнованих обстрілами будинках, зокрема, на Північній Салтівці. У червні забезпечили водопостачання в одному з таких будинків на вулиці Бучми, 36. Підключили послуги мешканцям першого під’їзду та продовжуємо реконструкцію внутрішньобудинкових комунікацій в інших під’їздах після дозволу до заселення. Після активної фази бойових дій відключеними від комунікацій були більше сотні будівель, а на сьогодні залишаються лише 19 найбільш постраждалих, але всі вони на контролі», – зазначив начальник управління Валерій Харлан.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, щодня бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» виконують 250-300 заявок від харків’ян.

«Насамперед змінюємо зливові трубопроводи, які проходять у квартирах. Матеріали готуємо заздалегідь та виконуємо весь обсяг робіт за один день. Саме так замінили 23 метри зливової мережі за адресою Гвардійців Широнінців, 18-а. Усі перекладки проводимо якісними матеріалами, встановлюємо надійну запірну арматуру», – наголосив начальник управління.

ОСТАННІ НОВИНИ