
Чемпіонат України з військово-прикладного семиборства проходив з 2 по 6 травня у місті Луцьк. Про це повідомляють Харьковские известия.
У змаганнях взяли участь 10 команд із різних областей України.
Боротьба тривала протягом п’яти днів у семи видах спорту: плаванні, бігу на 100 метрів, метанні гранати, бігу на 3000 метрів, стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на перекладині та подоланні смуги перешкод.
За підсумками змагань перемогла команда Харківської області, друге місце посіла команда Волинської області та третє місце вибороли львів’яни.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житло для родин ВПО з ТОТ: перші результати державної програми
- У Харкові в Молодіжному парку вночі впало велике дерево (фото)
- У передмісті Харкова тимчасово вимкнуть газ
- У Холодногірському районі горів житловий будинок
- Війська рф атакують Харків FPV-дронами. Під ударом — цивільна інфраструктура
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.