Харківські лучники вибороли три командні нагороди на чемпіонаті України

З 30 квітня по 03 травня 2025 року в місті Чернівці, відбувся Командний Чемпіонат України зі стрільби з лука. 184 спортсмени з 17 областей України, змагались за призові місця чемпіонату в категорії класичного та блочного луку. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Срібними призерами у командній першості серед змішаних команд, у категорії класичного лука, стала команда «Харківська – 1». У складі команди: Віктор Рубан, Ірина Ярмак.
У командній першості в категорії блочний лук, також срібло виборола команда «Харківська – 1» . У складі команди Олександр Соколов, Вадим Головко і Сергій Соколов.
Бронзовими призерками змагань у командній першості серед жінок з класичного лука стали вихованки КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» – Ірина Ярмак, Поліна Звєрєва та Ірина Третьякова.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Олег Синєгубов зустрівся з захисниками на Ізюмському напрямку
- Обстріли Харківщини: загиблі, постраждалі. ХОВА на 27.06.2026
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 27 червня
- Погода в Харкові на суботу, 27 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





