
У Харкові бригада екстреної медичної допомоги врятувала 53 -річного харків’янина. Про це повідомляє Інфосіті.
Під час обслуговування екстреного виклику медики констатували у пацієнта гіповолемічний шок, який став причиною клінічної смерті. Завдяки оперативній та високопрофесійній роботі бригади життя чоловіка було врятовано.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Успішну реанімацію провела бригада ЕМД №301 у складі:
- лікар Журавльова П.В
- парамедик Болдир А.О
- медичний технік Тахненко Є.В
Після проведення успішних реанімаційних заходів пацієнта доставили до лікувального закладу.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова