Харківські плавці отримали Почесні грамоти (фото)

Сьогодні, 27 лютого, у Харкові нагородили спортсменів з плавання у ластах та орієнтування, які гідно представили місто на змаганнях всеукраїнського рівня. Про це повідомляє Інфосіті.
Нагородження плавців пройшло за дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Плавання у ластах — це швидкість і техніка.
Орієнтування — це стратегія і холодна голова. Кожна медаль — це години тренувань. Кожен диплом — це подолання себе. Кожна перемога — це гордість усього Харкова. А разом — це харківський характер: витримка, точність і жага бути першими. Харків вкотре довів: ми сильні не лише духом, а й результатами”, – написав директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко.




ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





