
Сьогодні, 27 лютого, у Харкові нагородили спортсменів з плавання у ластах та орієнтування, які гідно представили місто на змаганнях всеукраїнського рівня. Про це повідомляє Інфосіті.
Нагородження плавців пройшло за дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Плавання у ластах — це швидкість і техніка.
Орієнтування — це стратегія і холодна голова. Кожна медаль — це години тренувань. Кожен диплом — це подолання себе. Кожна перемога — це гордість усього Харкова. А разом — це харківський характер: витримка, точність і жага бути першими. Харків вкотре довів: ми сильні не лише духом, а й результатами”, – написав директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова