Харківські правоохоронці врятували чоловіка, що заблукав у лісі після гостин

Поліцейські врятували пенсіонера, який заблукав у лісі в Чугуївському районі після гостин у сина в селі П’ятницьке. Про це повідомляють Харьковские известия.
Історія порятунку чоловіка схожа на диво. Бо 67-річний чоловік більш ніж п’ять годин блукав по лісу і вже втратив надію повернутися додому.
Якби правоохоронці не помітили сліди людини на снігу, які вели до лісу, ця історія могла би закінчитися трагічно.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Близько 20:00 16 лютого на сліди чоловіка натрапили працівники сектору поліцейської діяльності на воді Чугуївського районного управління. Вони саме патрулювали місцевість поблизу лісосмуги в смт Печеніги. Рухаючись за слідами, правоохоронці виявили чоловіка, який з останніх сил тримався за дерево.
“Чоловік розповів правоохоронцям, що він гостював у сина в селі П’ятницьке. Пообіді вирушив додому в смт Печеніги через ліс і втратив орієнтир. Покликати на допомогу він не міг, бо подорожував без телефона”, – повідомили в пресслужбі поліції.
Розшукуваного чоловіка поліцейські відвезли до сина.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові під час ремонту клініки НАМН розтратили понад 4 млн грн (фото)
- Ветерани війни, які втратили зір, можуть отримати грошову допомогу
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани
- У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





