Харківські самбісти вибороли медалі на Кубку України

21.08.2023 13:50   -
Харківські самбісти здобули 11 нагород на Кубку України

Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо проходив 18 та 19 серпня у м. Вінниця. Про це повідомляє Інфосіті.

У змаганнях взяли участь 250 спортсменів з 19 регіонів країни. Загалом самбісти Харківщини здобули 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Срібними призерами стали: Данило Дзьоба (спортивне самбо, вагова до 53 кг), Данило Ісаєнко (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Єгор Леонов (спортивне самбо, вагова до 98 кг) та Іван Яковлев (бойове самбо, вагова до 88 кг).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Бронзові медалі вибороли: Олеся Путря (спортивне самбо, вагова до 54 кг), Грачик Осіпян (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Єгор Євдошенко (спортивне самбо, вагова до 78 кг), Данило Філатов (бойове самбо, вагова до 58 кг), Микита Явгусішин та Дмитро Редько (обидва бойове самбо, вагова до 64 кг) та Михайло Закін (бойове самбо, вагова до 98 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за самбістами Хмельницької області, а перше зайняла команда Вінницької області.