Харківські школярі вибороли медалі на Міжнародному інноваційному шоу «INOVA»

04.10.2023 17:37   -
Школярі з Харкова стали кращими на світовій виставці винаходів

Проєкти харківських школярів стали кращими на світовій виставці винаходів, яка пройшла в місті Загреб. Про це повідомляє Інфосіті із посиланням на Харківську міську раду.

Як зазначили в Департаменті освіти, в жовтні 2021 року учні-члени Малої академії наук вперше представили Україну на одній із найстаріших виставок винаходів у світі.

Цього року делегація брала участь у шоу вже втретє і виборола 15 золотих, 10 срібних та дві бронзові медалі. Крім того, школярі отримали сім спеціальних та дві командні нагороди.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Так, учень Харківського ліцею №36 Богдан Мінко презентував переможний екологічний проєкт, присвячений вивченню їстівної упаковки на основі полісахаридів.

Срібним призером стала учениця Харківського ліцею №89 Ольга Гнезділова, яка присвятила роботу дослідженню та обґрунтуванню виникнення класичного та вимушеного Доплер-ефектів та ефекту відбою-віддачі фотона.

А учень Харківського ліцею №126 Михайло Медовкін розробив стійкий криптографічний алгоритм генерації псевдовипадкових чисел і також посів друге місце.

ОСТАННІ НОВИНИ