Харківські школярі вибороли перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики

У фінальному етапі, який відбувся в Луцьку, взяли участь 125 учнів 9-11 класів. Харківську область представляли дев’ять учасників, з яких сім стали призерами та переможцями. Про це повідомляє Інфосіті.
Дипломами І ступеня нагороджені Владислав Халін (Харківський ліцей №118), Ілля Шевченко та Валерій Ковнацький («Авторська школа Бойка»). Дипломи II ступеня отримали Марія Рапіна та Всеволод Фатєєв (Харківський академічний ліцей №45), а дипломи ІII ступеня – Андрій Борзенков та Іван Улещенко («Авторська школа Бойка»).
У загальному командному заліку команда Харківської області посіла перше місце.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)
- На Харківщині автомобіль підірвався на вибухівці: є постраждалий
- На Харківщині очікується погіршення погоди
- Ворог вранці 16 червня атакував Харків БпЛА: що відомо
- Обладнання з латвійської ТЕЦ використають для відновлення енергетики Харкова та Києва
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





